Celostátní keramická soutěž 2022 – I. ročník

Při vyhodnocení výsledků 1. ročníku byly oceněny práce těchto žáků a studentů:

VÝSLEDKOVÁ LISTINA
Kategorie ZUŠ – 5 až 8 let
1. místo – Veronika Peroutková, ZUŠ Praha 3  Štítného, pedagog Kateřina Janatová
2. místo – Anička Majvaldová, 7 let, ZUŠ Králík / kroužky Klášterec nad Orlicí, pedagog Jana Štefková
3. místo – Karin Martínková, 7 let, ZUŠ Praha 3  Štítného, pedagog Boris Nosek
 
Kategorie ZUŠ – 9 až 15 let
1. místo – Kristýna Papšíková, 11 let, ZUŠ Nehvizdy, pedagog Petra Hřivnáčová
1. místo – Alžběta Ptáčková, 12 let, ZUŠ Praha 9 Prosek, pedagog Dana Nováková
2. místo – Anežka Zpěváková, 15 let, ZUŠ Praha 3  Štítného, pedagog Boris Nosek
3. místo – Martin Mach, ZUŠ Praha 3  Štítného, pedagog Boris Nosek
 
Kategorie ZUŠ – 9 až 15 let – čestné uznání
Nela Beranová, 13 let, ZUŠ Nehvizdy, pedagog Petra Hřivnáčová
Artema Maljar, ZUŠ Králík, pedagog Jana Štefková
Ema Šiková, ZUŠ Králík, pedagog Jana Štefková
Ondřej Jegla, 10 let, ZUŠ Praha 3 – Štítného, pedagog Boris Nosek
Barbora Kováčová, 11 let, ZUŠ Praha 3  Štítného, pedagog Boris Nosek
Edita Škochová, 10 let, ZUŠ Marie Podvalové – Satalice, pedagog Podlahová
Viola Bradová, 11 let, ZUŠ Praha 3  Štítného, pedagog Boris Nosek
Jan Ibarlucea, 15 let, ZUŠ Praha 3  Štítného, pedagog Boris Nosek
 
Kategorie DDM – 5 až 8 let
1. místo – Beata Bergová, 8 let, DDM hl. m. Praha – Karlínské Spektrum, pedagog Dana Kostková
2. místo – Oskar Srholec, 8 let, DDM Praha 3 – Ulita, pedagog Kateřina Tetivová
3. místo – Markéta Sasínková, 8 let, DDM Praha 3 – Ulita, pedagog Kateřina Tetivová
 
Kategorie DDM – 9 až 15 let
1. místo – Jáchym Kostka, 11 let, DDM Praha 3 – Ulita, pedagog Kateřina Tetivová
2. místo – Patrik Goliáš, 11 let, DDM Praha 10 – Dům Um, pedagog Romana Čekalová
3. místo – Jáchym Dračka, 15 let, DDM Tábor  pobočka Soběslav, pedagog Jana Povondrová
3. místo – Nikol Grollová, 12 let, DDM Nýrsko, pedagog Lenka Grollová
 
Kategorie DDM – 16 až 21 let
1. místo – Adéla Peková, DDM Praha 3 – Ulita, pedagog Vlasta Faktorová
2. místo – Barbora Zajícová, 19 let, DDM Praha 3 – Ulita, pedagog Kateřina Tetivová
 
Kategorie DDM – 5 až 8 let – čestné uznání
Lia Matějková, 8 let, DDM hl. m. Praha – Karlínské Spektrum, pedagog Dana Kostková
Albert Jeřábek, 7 let, DDM hl. m. Praha – Karlínské Spektrum, pedagog Dana Kostková
Julie Češpivová, 7 let, DDM hl. m. Praha – Karlínské Spektrum, pedagog Dana Kostková
Lucie Dopitová, 8 let, DDM Praha 3 – Ulita, pedagog Vlasta Faktorová
Lenka Houdková, 8 let, DDM Praha 3 – Ulita, pedagog Natálie Jarošová
 
Kategorie DDM – 9 až 15 let – čestné uznání
Juda Dračka, 9 let, DDM Tábor, pobočka Soběslav, pedagog Jana Povondrová
Eva Pojžárková, 12 let, DDM Nýrsko, pedagog Lenka Grollová
Zuzka Hříbalová, 12 let, DDM Praha 10 – Dům Um, pedagog Romana Čekalová
Luboš Rutar, 14 let, DDM Orlová, pedagog Radomíra Chrástecká, Zdeňka Šímová
Ema Korbutová, 13 let, DDM Praha 3 – Ulita, pedagog Kateřina Tetivová
Matyáš Kupka, 12 let, DDM Praha 3 – Ulita, pedagog Vlasta Faktorová
Anna Chlupáčová, 14 let, DDM Praha 3 – Ulita, pedagog Vlasta Faktorová
Václav Mastný, 14 let, DDM Praha 3 – Ulita, pedagog Kateřina Tetivová
Václav Nosek, 10 let, DDM Praha 3 – Ulita, pedagog Natálie Jarošová
Václav Nosek, 10 let, DDM Praha 3 – Ulita, pedagog Vlasta Faktorová
Barbora Nehasilová, 11 let, DDM Praha 3 – Ulita, pedagog Natálie Jarošová
Klára Špačková, 10 let, DDM hl. m. Praha – Karlínské Spektrum, pedagog Dana Kostková
Roni Shved, 12 let, DDM Praha 2, pedagog Alena Charamzová
Barbora Papírniková, 13 let, CVČ Korunka Ostrava, pedagog Leona Tešnarová
Anežka Mihovičová, 14 let, DDM Chrudim, pedagog Iva Horáková
Jana Houdková, 12 let, DDM Praha 3 – Ulita, pedagog Natálie Jarošová
 
Kategorie DDM –  16 až 21 let – čestné uznání
Jan Kresl, 16 let, DDM Nýrsko, pedagog Lenka Grollová
Adéla Jeřábková, 19 let, DDM Praha 3 – Ulita, pedagog Vlasta Faktorová
Marie Chlupáčová, 18 let, DDM Praha 3 – Ulita, pedagog Vlasta Faktorová
 
 
Celkem 16 umístění a 31 čestných uznání
V Praze dne 2. 12. 20220

Oceněné práce ZUŠ

Oceněné práce DDM

« z 2 »

Kateřina Tetivová

garant výtvarných a keramických kurzů

Dům dětí a mládeže Praha 3 – Ulita

Na Balkáně 2866/66, Praha 3, 130 00

Osobní mobil: 775 254 312

Recepce: 222 990 330, 606 611 920